close
تبلیغات در اینترنت
عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام
loading...

کافه اینترنتی

عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام می رویم به سراغ بازیگران و ستاره های خارجی تا ببینیم کجا هستند و چه کار می کنند.قطعا هرکاری کنند عکسش را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند.ما هم همه عکس ها را یکجا جمع کرده ایم. اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. «بن افلک» در مراسم افتتاحیه فیلم «جوخه خودکشی» در لندن.از «هالیوود ریپورتر» به شدت…

عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام

Modir بازدید : 17 دوشنبه 15 شهريور 1395 : 20:2 نظرات ()

عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام

 • عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام

  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام

  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام

  می رویم به سراغ بازیگران و ستاره های خارجی تا ببینیم کجا هستند و چه کار می کنند.قطعا هرکاری کنند عکسش را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند.ما هم همه عکس ها را یکجا جمع کرده ایم. اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است.

  «بن افلک» در مراسم افتتاحیه فیلم «جوخه خودکشی» در لندن.عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگراماز «هالیوود ریپورتر» به شدت سپاسگزاریم که یادمان انداخت اسم «هنری کویل» را هم در اینستاگرام جستجو کنیم و ببینیم که حتی سوپرمن هم در اینستا فعالیت دارد.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«ویل اسمیت»، «مارگوت رابی» و «جرد لتو ، ستاره های اصلی فیلم «جوخه خودکشی» در مراسم افتتاحیه این فیلم در لندن.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«جیمی دورنان» با وجود این که در اینستاگرام حساب دارد اصلا فعالیتی در صفحه اش ندارد و مگر به لطف صفحه های اینستاگرام مجلات بتوانیم به افتخار دیدن این آقای خوش تیپ و جذاب نائل شویم.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرامبه قیاه خشن «مایک تایسون» نگاه نکنید، او قلب مهربانی دارد و حالا هم برای حمایت از کودکان بیمارستان سن جود دارد هوادارانش را به خرید این تیشرت ها تشویق می کند.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگراماین هم «ایمبر هرد» که برای طلاق از «جانی دپ» آنقدر دیر در دادگاه حاضر شده که حسابی خبرساز شده است. کسی چه می داند، شاید پشیمان شده است!
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگراماین روزها مجله های مد و لباس علاقه بسیاری به «جرد لتو» پیدا کرده اند و مدام عکس او را روی جلد مجله های به نامی مثل «جی کیو استایل» می شود دید. خوب البته باید اعتراف کنیم که او گزینه فوق العاده ای برای این کار است.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«اسکات ایستوود» از این که عکس او همراه با پدرش، «کلینت ایستوود» روی جلد مجله «اسکوایر» قرار گرفته است کلی ذوق مرگ شده و به خودش افتخار کرده است.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«ریحانا»ی مُجَوهر (زینت شده با جواهر و جواهرنشان) و مطلّا برای جلد مجله «دبلیو».
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«اوا مندس» پس از زایمان برای اولین بار با مجله «لاتینا» مصاحبه کرده و روی جلد این مجله قرار گرفت.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«ادل» همچنان در گیر و دار تور کنسرت هایش.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«اورلاندو بلوم» با عکس های جنجالی که در کنار دریا گرفته این روزها حسابی سر زبان ها افتاده است..
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«کیتی پری» هم که می توان گفت در این افتضاح تا حدودی با اورلاندو شریک بوده است، با این عکس اعلام کرد که بالاخره موزیک ویدیوی آهنگ جدیدش آماده شده است.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرامظاهرا «تیلور سوییفت» تصمیم گرفته از اینستاگرام فقط وقت هایی استفاده کند که می خواهد به کسی تبریک تولد بگوید. این بار هم تولد «کارلی کلاس» را که چند روز پیش 24 ساله شد به او تبریک گفت.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«آن هثوی» هم قصد دارد با تبلیغ و فروش این تیشرت به کودکان بیمار کمک کند.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«جاستین بیبر» هم از این فلامینگوهای خوشگل استفاده کرد تا نشان دهد این تصور که فقط دخترهای جذاب حق استفاده از آنها را دارند اشتباه است!
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرامبه گزارش پارس ناز «سلنا گومز» از آن دختر بچه سریال های «دیزنی»کاملا فاصله گرفته و سبکی کاملا متفاوت در کار، طرز لباس پوشیدن و رفتار کردن برای خودش درست کرده که دارد روز به روز موفقیت او را بیشتر می کند.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«لیدی گاگا» تولد «تونی بنت» را همراه با او جشن گرفت. آلبوم مشترک جدید این دو هنرمند قرار است امسال منتشر شود.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«لوییز تاملینسون» در حال لذت بردن از یک روز آفتابی.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«دمی لواتو» با این با این عکس به هوادارانشان امر فرموده اند که « همگی من را در اسنپ چت فالو کنید».
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرامباورتان می شود که «شارلیز ترون» 16 مرداد 41 ساله شده باشد؟!
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«کریستن دانست» هیچ توضیحی در مورد بلایی که سر پایش آمده نداده است، متاسفانه تحقیق و جستجوی ما هم نتیجه ای نداشت.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«دیوید بکهام» و «هارپر سون» دوست داشتنی در حال چرت زدن زیر نور آفتاب.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«داگلاس بوث» در هواپیما با این روش سر خودش را گرم می کند.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«لیو تایلر» که به تازگی برای بار سوم مادر شده کلکسیون جدیدی را که برای برند «بلستاف» طراحی کرده است را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«هایلی استینفیلد» در خیابان های ممفیس؛ درست است که بافت مو خیلی روی بورس است ولی وقتی موهای بلند هایلی دور صورتش را می گیرند او خیلی زیباتر می شود.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرامپارس ناز : «ریتا اورا» رنگ موهایش را بعد از مدت ها تغییر داده و رنگ عینکش را هم با موهایش ست کرده است.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«کریستوفر هیوجو» با این عکس اعلام کرد که «هلن میرن» هم به جمع هنرپیشگان فیبم «سریع و خشمگین 8» پیوسته است.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«راک» زیر این عکس خود نوشته بود که از 14 سالگی تمرین های سنگین بدن سازی انجام می داده است و حالا بعد از سال ها با وجود این که از خستگی نزدیک است غش کند سعی می کند آرام و سرحال باشد.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«زک افرون» در قطعه ای از بهشت در واکایامای ژاپن.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«کلویی مورتز» و «زوئی دویچ» که حالت چهره هایشان در این عکس خیلی با هم همخوانی ندارد.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«زین مالیک» از هر موقعیتی برای گرفتن ژست «من نهایت جذابیتم» استفاده می کند.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«ریکی مارتین» همراه با بچه هایش به تانزانیا سفر کرده بود و با عکس هایش یک سفرنامه تمام و کمال با فالوئرهایش به اشتراک گذاشته بود.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«جاستین تیمبرلیک» در مراسم جوایز برگزیده نوجوانان (Teen Choice Awards) به عنوان هنرمند دهه گذشته انتخاب شد. او با دریافت 22 جایزه در این مراسم طی ده سال گذشته بیشترین تعداد جایزه را به دست آورده است. این اولین بار است که این جایزه به کسی اعطا می شود و «کوبی برایانت» آن را به جاستین اهدا کرد.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«آنا کندریک» جلوی دوربین مجله «ماری کلر».
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«گوئن استفانی».
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«زندایا» و این فسقلی، خاله و خواهر زاده، با هم به یک خواب عمیق فرو رفته اند.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرامشما موقع رفتن به محل کارتان چه می پوشید؟ «مایلی سایرس» این مدلی می رود سر کار!
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرامسگ «آماندا سیفرید» باید خیلی ناراحت شده باشد که آماندا بالاخره او را در یکی از عکس هایش راه نداده و این مرغ را جایگزین او کرده است.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«لئو مسی» در حال پیاده روی همراه با سگش که انگار اصلا حال و حوصله پیاده روی ندارد.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«سرنای ساری کایا» و یک عکس یادگاری با «هازار ارگوچلو» و «مریچ آرال» در دوران بازی در سریال «جذر و مد».
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«مروه بول اوئور» هیچ کاری به سیاست و دموکراسی و این حرف ها ندارد و همچنان عکس سلفی می اندازد.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«دمت آکالین» و همسرش، همراه با «سردار اورتاچ» و برخی هنرمندان دیگر در بدروم هم به گردهمایی هوادارن دموکراسی پیوستند.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«چائاتای اولوسوی» و اولین زن از کشور ترکیه که توانسته در مسابقات تنیس المپیک حضور پیدا کند. البته هیچ ارتباط خاصی بین این دو نفر نیست و چائاتای صرفا به خاطر علاقه اش به اولین ها با ایشان عکس گرفته است.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگراممثل این که «سینم کوبال» هنوز یاد نگرفته برای گرفتن عکس سلفی چطور باید کادربندی کند که صورتش به طور کامل در عکس بیفتد.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«تارکان» از طریق اینستاگرام هوادارانش را در جریان زمان و مکان کنسرت هایی که قرار است در شهریور ماه و در فضای باز اجرا کند قرار داد. ممکن است تا شهریور ماه محدودیت سفر به ترکیه از بین رفته باشد؟!
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«لیتوک» با این عکس به هوادارانش خبر داده که قرار است در شانگهای با آنها دیداری داشته باشد.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرامبه نظر شما شانس این که «چوی سیون» با این شرایط توانسته باشد ماهی بگیرد چقدر است؟
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«لو هان» خودش را به شدت استتار کرده است تا مبادا هودارانش او را شناخته و به سویش حمله ور شوند.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«سونگ ایل گوک» را مگر به لطف سه قلوهای بامزه اش و در کنار آنها بشود در اینستاگرام دید.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«کیم ته یون» حتما حتما درگیری هایی با عشقش داشته که اینطور گوشی به دست و ناراحت روی مبل افتاده است.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام«ریو جون یول» در یک روز زیبای تابستانی در دل طبیعت.
  عکس های داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی در اینستاگرام

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 124
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 30
 • باردید دیروز : 54
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 84
 • بازدید ماه : 325
 • بازدید سال : 325
 • بازدید کلی : 15,851
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015